Modern hayatın yoğunluğunda yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek değerli müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmak için Çakaloğlu Tic. ve San. Ltd. Şti. 1989 yılında kuruldu.


Kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıkılan bu yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekip ile birlikte müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojik değişimleri takip ederek çalışmalarına devam ediyor.


Kazancını yatırıma dönüştürmeyi prensip edinen Çakaloğlu Tic. ve San. Ltd. Şti. dünya standartlarında trendlerin takipçisi kalarak son teknoloji ürünlerinden oluşturduğu altyapısı ve yüksek verimli akaryakıt sistemleriyle her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmuştur. Bu şekilde müşterilerine verdiği önemi göstermiştir. 


Tavukçuluk, yem sanayi, turizm, enerji, akaryakıt ve organik tarım olmak üzere altı sektörde faaliyet göstermektedir. Çakaloğlu Tic. ve San. Ltd. Şti. yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı yurttaşlık bilincini yansıtıyor. Zaman zaman, firma çalışanlarının gelişimini sürekli kılmak amacıyla günümüz ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler, seminerler, kurslar ve çeşitli etkinlik katılımlarına destek olmaktadır. Sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlıyor.


Kuruluşundan bu güne Çakaloğlu Tic. ve San. Ltd. Şti. topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlıyor. Bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmek çalışmalarına devam edecektir. Bu süreçte müşterilerinin desteğini görmekten mutluluk duyar.
 

X